Personifikované certifikáty

V kategorii produktů „Personifikované certifikáty“ jsme pro Vás připravili šablony, u kterých je možné napsat si vlastní texty do všech polí.* Můžete si tak jednoduše vytvořit certifikát podle libosti. A nemusí to být jen certifikát, ale i diplom, osvědčení, poděkování, voucher, řád práce, nebo cokoliv jen a pouze Vašeho.


šablony pro osobní dárkové certifikáty s vlastním textem
Nabídku šablon pro Vaše osobní certifikáty s vlastním textem neustále rozšiřujeme.

Pole pro doplnění Vašich textů jsou označena jako „Váš text 1“, „Váš text 2“, „Váš text 3“ atd. Ta korespondují s označením polí na náhledu šablony, s tím, že 1. je vždy pole pro text „Certifikát“. Vždy si prosím zkontrolujte na náhledu certifikátů , zda odpovídají texty s čísly v polích, kde mají být vytištěné.


Vymyslet certifikát pro kamaráda může být docela legrace!

POZOR! Náhled toho, jak bude přímo Váš certifikát vypadat, bohužel neuvidíte. Máme ale dlouholeté zkušenosti s designem i typografií, proto nám věřte, že si s Vaším textem “pohrajeme” tak, aby výsledek vypadal co nejlépe. Přesto, kdyby před námi vyvstal neřešitelný problém, budeme Vás kontaktovat a konzultovat řešení přímo s Vámi. Každý certifikát nejdřív posíláme e-mailem zákazníkovi ke schválení!


… a takhle to začíná – každé pole je očíslované, je to jednoduché!

Vždy se, prosím, podívejte na náhledy u jednotlivých certifikátů, z nich totiž nejlépe vyčtete kdeco a jak vyplnit.

* Nelze měnit text „Datum“ a „Podpis“ (pole Podpis se ale dá odstranit odškrtnutím příslušné volby).