JAK NAKUPOVAT

Vyberte si certifikát přesně pro toho, koho chcete obdarovat. K tomu Vám pomohou přehledně utříděné kategorie.

U každého druhu certifikátu musíte vyplnit pole se jménem obdarovaného, ale text je na Vás, takže chcete-li mít vytištěno „Můj malý trpaslíček“ místo „Pepa Novák“, bude to tam.

Dále musíte vyplnit datum „vydání“ certifikátu. Může to být den, kdy ho budete darovat, den narození obdarovaného, nebo jakýkoli den, který chcete. Formát data bude přitom jako na náhledu certifikátu, nehledě na vstupní formulář.

Podle typu certifikátu budete muset vyplnit další pole a u některých jsou pole volitelná, která můžete, ale nemusíte vyplnit. V případě, že je nevyplníte, zůstane prostor na certifikátu prázdný.

POZOR!

Náhled toho, jak bude přímo Váš certifikát vypadat, bohužel hned neuvidíte. Máme ale dlouholeté zkušenosti s designem i typografií, proto nám věřte, že si s Vaším textem „pohrajeme“ tak, aby výsledek vypadal co nejlépe. Když bude potřeba, písmo zvětšíme/zmenšíme, posuneme/prohodíme podle potřeby. Přesto, kdyby před námi vyvstal neřešitelný problém, budeme Vás kontaktovat a konzultovat řešení přímo s Vámi. Každý certifikát nejdřív posíláme e-mailem zákazníkovi ke schválení!

Vždy se, prosím, podívejte na náhledy u jednotlivých certifikátů, z nich totiž nejlépe vyčtete kde, co a jak vyplnit.

Jako každá listina, měl by být i Váš certifikát podepsán. Na většině certifikátů je proto i místo pro Váš podpis. To bohužel vyžaduje z Vaší strany vyndání certifikátu z rámečku, jeho podepsání a vrácení do rámečku. Je to jednoduchý úkon, přesto chápeme, že z nějakého důvodu nechcete nebo nemůžete rámeček rozebírat, proto je pole pro podpis volitelné a můžete ho při zadávání vyškrtnout.

Nakonec ještě můžete zvolit, v jakém rámečku má být certifikát vložený. Všechny rámečky jsou popsány zde.

Tipy k vyplňování:

  1. Vždy si své texty dvakrát kontrolujte (lépe třikrát), překlepnout se je lidské. Poslední kontrolu v košíku také nepodceňujte, byla by škoda mít certifikát s chybou. My chyby neopravujeme, neboť i text s chybou může být přesně to, co chcete (například slangové výrazy, specifický žargon, argot či hantýrka).
  2. Při vyplňování jména, dávejte pozor na skloňování, certifikáty používají různé pády. To samé se týká doplňkových textů u některých dalších certifikátů.
  3. Berte v potaz velikost místa pro texty. Vaše texty by je měly zohledňovat, buďte proto struční. Ostatně to svědčí designu nejvíc. U delších textů můžeme zmenšit písmo, ale všeho s mírou.
  4. Používejte CAPSLOCK všude tam, kde chcete mít velká písmena (verzálky). Doporučujeme, aby jste minusky i verzálky aplikovali podle vzoru na certifikátu.
  5. Opakování je matka moudrosti, tak si ještě jednou po sobě vše v klidu zkontrolujte.